Apiglukan

1Nákup
3Kontrola
4 Dokončení

Apiglukan

Objednací číslo: 24.019

Cena s DPH: 135 Kč (~5.40 €)

Cena bez DPH: 117 Kč

DPH: 15 %

+

Podrobný popis produktu "Apiglukan"

Apiglukan – je medový produkt s obsahem velice silného přírodního imunostimulátoru beta-glukanu. Apiglukan je určen pro osoby se sníženou imunitou, oslabeným organismem, bakteriálními a virovými infekcemi či záněty, alergiemi, žaludečními a bércovými vředy, vysokou hladinou cholesterolu, ale i osobám po chemoterapii a ozáření.

Apiglukan je vhodný jako doplněk léčby během chřipkových epidemií či dalších virových nebo bakteriologických nákazách ( různé záněty, bolesti hrdla apod. ) nebo jako významná podpora při léčbě antibiotiky ( např. během onemocnění angínou ). Jeho užívání doporučujeme v kombinaci s vitamínem C i jako preventivní ochranu organizmu a předcházení zdravotním potížím zvláště v přechodných ročních obdobích, kdy je organizmus vystaven nepříznivým vlivům vnějšího prostředí s cílem dosažení vyšší aktivity imunitního systému.

Dále pak k podpoře krvetvorby, při celkové únavě, stresu a zátěži organismu.


Dávkování: 2 – 4 x denně 1 čajovou lžičku ( tj. 2-4x 10 g ) do vlahého čaje nebo na pečivo po dobu 4 až 5 týdnů a po měsíční pauze opakovat.

Preventivně je možné Apiglukan konzumovat neomezeně dlouho, neboť nemá žádné nepříznivé vedlejší účinky ani nezpůsobuje návyk.

Výrobek není určen pro děti do 3 let.

Cena s DPH: 135 Kč (~5.40 €)

+cena zboží: 0 Kč

počet položek: 0