Královská medovina Zlatá Karpatská 0,53 l

1Nákup
3Kontrola
4 Dokončení

Královská medovina Zlatá Karpatská 0,53 l

Objednací číslo: 22.007

Cena s DPH: 125 Kč (~4.90 €)

Cena bez DPH: 103 Kč

DPH: 21 %

+

Podrobný popis produktu "Královská medovina Zlatá Karpatská 0,53 l"

Zlatožlutý bylinný nápoj vyrobený výhradně z chuťově atraktivního akátového medu a směsi bylin tradiční karpatské flóry. Atypické atraktivní chuti je dosaženo speciálním několikanásobným postupným vyluhováním různého složení bylin. Pro svoji atypickou a jemně nasládlou aperitivní chuť a vysokou kvalitu, se tento nápoj řadí do kategorie lehkých aperitivů.
Nápoj obsahuje 16% alkoholu.

Královská medovina na rozdíl od jiných medovin je unikátní tím, že se nevaří, tedy neprochází tepelným zpracováním. Významné látky, které jsou v medu se vařením neničí a zůstávají v medovině!!!
Královská medovina je skupina tradičních značkových staroslovanských léčivých likérů z medu, bylin a koření. Každý z tržních druhů je vyroben podle originální receptury. Při výrobě se používá pouze vybraných přírodních surovin, a tedy každý z tržních druhů Královské medoviny je stoprocentním přírodním výrobkem. Díky bylinám a medu blahodárně působí zejména na zažívací ústrojí.

Tyto likéry se podávají obvykle chlazené.

Cena s DPH: 125 Kč (~4.90 €)

+cena zboží: 0 Kč

počet položek: 0

Vážení zákazníci, od pondělí 13. 3. je pro vás otevřena zcela nová prodejna u třídy E. Beneše 1423/21 (zhruba 30 m od staré prodejny směrem k hlavní ulici).
Těšíme se na vaši návštěvu!